Komplexní péče o interiéry vašich vozidel

U nás v M+M Cars ve Starém Pelhřimově pracujeme s profesionální autokosmetikou, nepoužíváme žádné marketové produkty ani produkty z mototechny....

Kvalita přípravku musí jít ruku v ruce s naší kvalitní technikou a především s naší firemní filosofií. U nás jedeme na kvalitu a ne na kvantitu, čištěné vozidlo je u nás min. 24 Hod. Prostě auto předáme, až budeme spokojeni s výsledkem naší práce.

Tady je menší seznam Profiautokosmetiky, které používáme...

ATAS je jeden z nejznámějších a nejvíce ceněných producentů profesionální chemie a autokosmetiky v Evropě. ATAS byl založený v roce 1964 v italském městě Codisotto, kde má dodnes svoje sídlo, výrobní haly i špičkově zařízenou chemickou laboratoř.

Meguiar's / když v roce 1901 Frank Meguiar ve své garáži poprvé vytvořil jeho první leštidlo nábytku, ani netušil, že v dalších letech vytvoří firmu s autokosmetikou. Od prvního leštícího produktu na nábytek chtěl pan Meguiar nabídnout svým zákazníkům jen tu nejlepší kvalitu a tu přenesl i do svých výrobků pro milovníky automobilu. Chce pro své klienty pevný vztah a důvěru pro své produkty. Takže dnes se k nám zboží dostane až z Ameriky a automobilový nadšenci jsou jen rádi, že rodinný podnik, který už prošel pěti generacemi, vyváží produkty až k nám do České republiky.

Auto Finesse / Auto Finesse - anglický výrobce špičkové autokosmetiky s dlouholetou tradicí. Vhodný pro komplexní detailing profesionální práci.

Profesionální autokosmetika Star Brite

– pochází z Anglie a zahrnuje špičkové produkty kompletní péče o čistotu automobilů.

Profesionální nano autokosmetika Nano Ceramic Protect

V naší nabídce je tedy profesionální autokosmetika Star Brite a také kvalitní nano keramická ochrana: laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů...

Ecoshine - jsou vhodné na veškeré povrchy, ( sklo, plast, guma, dřevo, keramika, mramor, kov, litý beton, kůže, lakované předměty, atd.), které nesají tekutiny. Chrání povrchy před jemnými škrábanci, eliminují otisky prstů, plochy zanechávají čisté a jednolité beze šmouh a jsou antistatické po dobu několika dnů. ( vše díky přírodním bylinám a karnaubskému vosku, který nemastí a neklouže ). Není nutno již plochy oplachovat vodou a výrobky jsou již koncentrované. Jednoduše aplikujete a rozleštíte utěrkou z mikrovlákna. To vše bez použití vody, kterou tím šetříte a zároveň chránite naši zemi.

Swissvax - Historie ve Švýcarsku do dneška ručně vyráběných celosvětově známých produktů péče pro automobilovou a námořní oblast SWISSVAX sahá zpátky přes tři generace až do třicátých let minulého století. Linie péče o vozidla od SWISSVAX překonala přes tři generace tradiční vývoj od kuchyňského stolu rodiny Anwanderových až do současného hlavního sídla a dnes je – stále ještě organizovaná jako rodinná firma, která zůstala věrná stejným hodnotám – pro mnoho milovníků a sběratelů první a jediná reference a prostředek, kterým ošetřují své sny a chrání je tak pro budoucnost.

My od SWISSVAX jsme toho přesvědčení, že i nejlepší produkty ve srovnání s konkurencí lze zlepšovat a měly by se vždy ještě zdokonalovat:

Tento podnikatelský postoj – zásadově žijící po více než tři generace naskrze celým rodinným podnikem – nás podle názoru mnohých dovedl k doporučením na trhu díky našim základním kompetencím co se vosků na vozidla a péče o kůže týká.

Díky našemu neustále narůstajícímu počtu vyznamenání jako originální rekvizitář – dnes to je Lamborghini, Mercedes-Benz Klassik, Rolls-Royce Motorcars a Spyker Cars – se cítíme v tomto duchovním postoji také po profesionální stránce více než jen potvrzeni.

Porzelack - produkty profesionální autokosmetiky a čistící chemie od německé firmy Porzelack, která působí na světových trzích již 59 let. Výrobcem je německá firma Profesisonal Surface GmbH, založena v roce 1952, sídlící ve Frankfurtu nad Mohanem. Německá profesionální technologie Porzelack, řeší ( mimo základní ošetření autolaků, také závážnější problémy, které se mohou vyskytnout na laku vozidla. Je v podstatě jedno, jestli se jedná o nový, nebo více let použivaný automobil, důležitější je podstata řešeného problému.

CarPro - Chemical Guys - společnost Chemical Guys Corporation (detailing shop) se sídlem v Los Angeles - Jižní Kalifornii je globální výrobce světové environmentální autokosmetiky nejlepší TOP kvality, která se řadí mezi nejdokonalejší, nejúčinnější mycí, čistící, leštící, renovační, impregnační a detailingové světové technologie. Po více než 40-ti letech výzkumu a vývoje se společnost Chemical Guys zařadila jako celosvětový lídr v oblasti autokosmetického průmyslu mezi absolutní světovou špičku. A to nejen pro svoje nejlepší výrobky autokosmetiky a detailingu, ale také pro prvotřídní zákaznickou podporu a obrovské znalosti v oblasti detailingu.

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel, těšíme se na další spolupráci u nás v M+M Cars Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, IČ86877992 - Zdeňka a Vojta Maurerovi, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu