Parní - Extrakční - Waxingové čištění interiérů vozidel Starý Pelhřimov

Od 1. 11. 2018 čistíme pouze sedačky ve vozidlech / nečistím koberce, plasty, stropnice apod.

Konečnou cenu za naší službu vždy sděluji až na základě osobního posouzení stavu znečištění vozidla a náročnosti požadovaných čistících, dezinfekčních a jiných prací na vašem vozidle. Každý interiér a exteriér vozidla je originální, proto cenu určím, až když vozidlo osobně posoudím.

V mnoha případech slova "čištění vozidel" neznamenají správné vyčištění a ošetření interiéru vozidla.

Pouhé vysávání autosedačky, koberce, stropnice nikdy neodstraní všechnu mastnotu, prach a nečistoty. Autosedačky vysáté s použitím běžného vysavače mohou sice na povrchu vypadat čistě, přesto nečistoty, mastnota, prach a alergeny zůstávají zachyceny hluboko ve struktuře koberce. Nespoléhejte proto na nedokonalý postup klasického vysavače a využívejte služeb profesionálního čištění moderní britskou technologii hloubkového čištění – VAXING.

Princip Vaxingové technologie

Vaxing je patentované hloubkové čištění a sušení ve vakuové hlavici, které dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými čalouněnými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá plně automaticky uvnitř čistícího přístroje. Čištěný materiál je suchý již po zhruba 60 minutách. Při čištění vaxingovou technologií nehrozí sražení vlákna a odpadá navíc promáčení čištěného materiálu.

V mnoha případech máte sedačky po tzv. mokrém čištění spíše ještě více náchylné k houbám, kvasinkám, bakteriím, plísním apod. 
Mokré čištění není čištění v tom správném poměru k šetrné práci v interiéru vozidla a k tomu ještě, když daná osoba šoupne auto vysychat na sluníčko  Narušuje se tím čalounění, výplň sedadel, švy sedadel apod. Je toho prostě moc, co se v této uspěchané době podepisuje i nad tím, jak správně pečovat o sebe samého natož o své vozidlo. 

U nás v M+M Cars pracuji dlouhodobě pouze s profesionální autokosmetikou, která není škodlivá pro nás jako řidiče, pro naše spolujezdce, pro naše zvířata. Která je šetrná k veškerému dezinfikovanému a čištěnému materiálu v interiéru vozidla. Na výběru autokosmetiky a správném zpracování dle dané specifikace výrobku, si dávám dost záležet, protože v autě trávíme čím dál více času, vozíme s ním naše děti, kamarády, známé apod. a bezpečnost a zdravotní nezávadnost použitých produktů profesionální autokosmetiky jsou pro mě prioritou. Sedadla vozidel se Vám pokusíme vyčistit během jednoho pracovního dne. To znamená, že pokud budeme mít auto přistavené k čištění sedadel do 8 Hod. ráno, tak navečer budou sedačky vydezinfikované a vyčištěné. 

     Cena od 900 Kč čalouněné autosedačky - dle stavu znečištění

          od 1. 000 Kč kožené autosedačky - dle stavu znečištění

          od 1. 200 Kč autosedačky s Alcantara® je velurová umělá kůže z laminované netkané textilie - dle stavu Alcantary

Příplatky:

světlé autosedačky, světlý kožený interiér, srst, chlupy, nadměrně znečištění interiér

biologický odpad, zvratky, moč, výkaly na autosedačkách, rozlitá nafta, barva apod.

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel: parní a ozonová dezinfekce vozidel, čištění interiérů vozidel, dekontaminace laku karosérií, voskování karosérií atd. Těšíme se na Vás u nás v M+M Cars ve Staráku :-) / neplátce DPH - IČ86877992 - Zdeňka Maurerová, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti