Profesionální péče o interiéry vašich vozidel u M+M Cars

Čištění interiérů vozidel Pelhřimov

Interiér vozu je vystaven extrémnímu namáháni. Velmi nízké i vysoké teploty, všudypřítomný prach i nečistoty, které se do vozu dostanou na Vašich nohou, nebo převážených věcí postupně připravují živnou půdu pro veselý život různých roztočů, plísní a bakterií. Pokud není interiér pravidelně čištěn, tak jak to děláte jistě i doma, může být nejen dlouhodobější pobyt v takovém prostředí nepříliš dobrým natož vhodným pro zdraví všech spolucestujících ve vozidle.

Hromadění nečistot a vznik ložisek choroboplodných zárodků se začne postupně projevovat zápachem ve vozidle. To je krajní známkou toho, že by měl být interiér důkladně vyčištěn a desinfikován. Dalším důvodem je i konzervace plastových dílů, která zabraňuje jejich křehnutí, blednutí a praskání. U vozu v kůži, by měla být péče o interiér na měsíčním pořádku.

Nejjednodušší cestou je svěřit vůz do péče ověřeným odborníkům. Zde ovšem počítejte s větší investicí, jelikož profesionální autokosmetika, vybavení, znalost materiálů a odborné zkušenosti jsou k nezaplacení. Vyhněte se místům, kde nabízejí služby levněji. Důkladné vyčištění interiéru vozu je minimálně 10 hodin intenzivní práce.
Protože však ani cena nemusí být zárukou kvality, buďte zvědaví a vždy se ptejte, velice dobré jsou např. reference od lidí, kteří si u vybraného odborníka nechávali udělat nějaké nabízené služby, dále se zajímejte o to, jaké přípravky k čištění i konzervaci používají a chtějte je vidět.

Na internetu lze o jednotlivých přípravcích zjistit mnoho důležitých informací. A na místech, kde dělají svojí práci profesionálně, poctivě a důkladně Vám sami rádi vysvětlí, proč a jak jednotlivé přípravky používají. Při přebírání vozu pak důkladně zkontrolujte vyčištěný interiér. Kvalitní firma Vám však sama nabídne a ukáže, kde a co dělala a samozřejmě, že si kvalitní firma pořizuje fotodokumentaci nebo videozáznam ze své práce na vozidle.

Těšíme se na Vás a věříme, že vaší důvěru nezklameme u nás v M+M Cars ve Staráku…….

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel: parní a ozonová dezinfekce vozidel, čištění interiérů vozidel, dekontaminace laku karosérií, voskování karosérií atd. Těšíme se na Vás u nás v M+M Cars ve Staráku :-) / neplátce DPH - IČ86877992 - Zdeňka Maurerová, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu