Profesionální péče o interiéry vašich vozidel u M+M Cars

Čištění sedaček / extrakce a vaxing

Jak funguje naše hloubkové čištění Extrakční metodou a metodou Vaxing?

Pouhé vysávání vašeho autočalounění a koberečků nikdy neodstraní všechnu mastnotu, prach a nečistoty. Sedačky a koberečky vypadají na povrchu čistě, ale nejjemnější nečistoty (mastnota, prach, alergeny) zůstávají nalepeny v hloubce osnovy a na čalouněných vláknech. Proto je nezbytné k mechanickému čištění přidávat i 100% ozonovou dezinfekci interiéru vozidla za účelem zbavení se zárodků kvasinek a bakterií atd.VAXING - patentované hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vákuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými čištěnými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 60 minut je většina čištěného čalounění na dotyk suchá. Navíc nehrozí sražení vlákna, to je hlavní rozdíl oproti zastaralému systému TEPOVÁNÍ čalounění, kdy nastříkáte roztok na čalounění a následně vysajete. Rotační sání a podtlakem produdění vzduchu je nejúčinnější při následném extrakčním hloubkovém čištění...

Jedině VAX s patentovanou technologií a ozonovou dezinfekcí dokáže dokonale odstranit veškeré nečistoty a škodliviny ve vašem interiéru vozidla

Extrakční metoda je čištění mokrou cestou – princip čištění je založen na regulovaném proudu teplé vody, kterou čistící stroj vhání společně s čistícím prostředkem pod přiměřeným tlakem do čištěné látky a následně ji ihned vysává zpět do sběrného zásobníku; výkonná sací turbína zajistí, že nábytek je po vyčištění pouze mírně vlhký. Následuje Fáze čištění metodou Vaxing, kde se dočistí materiál a zároveň dostatečně prosychá.

Extrakční metoda tak zajistí důkladné odstranění prachu, drobných mechanických nečistot, roztočů a nepříjemných pachů. Při použití rotačního kartáče umožňuje navíc vyčištění chlupů domácích mazlíčků nebo mechanického znečištění u vyšších koberců. Extrakční čištění s použitím kvalitních originálních čistících prostředků oživí barvy vašeho nábytku a zanechá ve vašem bytě příjemnou vůni.

Proč je čištění extrakční metodou lepší?

Účinnost čištění extrakční metodou je výrazně vyšší než u mechanického čištění (čištění vysávaním) nebo ručního čištění šamponem na koberce (ruční tepování). Stejně tak je účinnější zachytávání nečistot, ty jsou shromažďovány ve sběrném zásobníku. Běžné domací vysavače nemají často účinný filtr a nečistoty se tak vrací zpět do místnosti. Ani poloprofesionální mechanické přístroje (s účinnou odlučovací mechanickou nebo vodní turbínou), nedokáží odstranit nečistoty které se díky vlhosti vzduchu na povrchu nábytku usazují a spojují s tkaninou. Při ručním čištění nelze spolehlivě regulovat množství tekutiny, přebytečná tekutina tak spolu s nečistotou proteče do hlubších vrstev tkaniny.

Čištění vodním proudem s okamžitým odsáním zajistí šetrné vyprání povrchu čalounění s dokonalým odsáním přebytečné tekutiny a bez nežádoucího opotřebení a vytrhávání vlasu. Pro nejlepší výsledek doporučujeme bezprostředně před čištěním extrakční metodou provést běžné vysátí vysavačem.

Jak často čistit?

Hloubkově čistit interiér vozidla / sedačky, koberce apod. doporučujeme 2× ročně. U alergiků (prach, roztoči), astmatiků, při přítomnosti malých dětí či domácích mazlíčků by měla být frekvence častější 2x ročně hloubkově a 2x ročně ozonovou dezinfekci interiéru vozidla. V případě nějaké nehody např.:(děti, domácí mazlíčci) kdy dojde k náhlému znečištění v interiéru vozidla, nás kontaktujte ihned, bez předchozího "domácího čištění" které často fleky zvýrazní a může dojit k odbarvení a odření materiálu.

Používáme čisticí prostředky, které jsou protialergické, netoxické a nedráždivé svou vůní a jsou biologicky výborně odbouratelné.

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel: parní a ozonová dezinfekce vozidel, čištění interiérů vozidel, dekontaminace laku karosérií, voskování karosérií atd. Těšíme se na Vás u nás v M+M Cars ve Staráku :-) / neplátce DPH - IČ86877992 - Zdeňka Maurerová, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu