Komplexní péče o interiéry vašich vozidel

ČIŠTĚNÍ SEDAČEK PELHŘIMOV / ČIŠTĚNÍ KŘESEL PELHŘIMOV / ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ PELHŘIMOV / ČIŠTĚNÍ MATRACÍ PELHŘIMOV / PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO A KOŽENÉHO NÁBYTKU PO CELÉM PELHŘIMOVSKU

Tel: 721 034 263 - objednávky volat: PO - PÁ 8. 00 - 12. 00 Hod.

VAXING - patentované hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vákuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými čalouněnými i kobercovými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 45 minut se můžeteposadit nebo projít po nadýchaném, voňavém, zcela čistém a suchém koberci. Navíc nehrozí sražení vlákna a odpadá nutnost přenášení nábytku.

Čistící centrum M+M Pelhřimov 1997 - 2018 / čištění čalouněného a koženého nábytku po Pelhřimovsku, Jihlavsku a Jindřichohradecku.

Vyčistíme jakýkoliv čalouněný nábytek včetně drahých luxusních koberců, ale také interiér vašeho auta. Váš čalouněný nábytek zbavíme nejen viditelných nečistot, ale také neviditelných mikroorganizmů, bakterií, roztočů, kvasinek a jiné havěti.

Používáme totiž velmi silné úklidové stroje světových značek a velmi účinné a profesionální čisticí prostředky nejvyšší kvality. Čištění provádíme vždy extrakční a vaxing cestou, tedy za pomoci profesionálních přístrojů s nadměrně silným výkonem.

Nejčastěji si u nás zákazníci objednávají tyto druhy čištění:

  • extrakční čištění pohovek a sedacích souprav
  • vaxing čištění čalouněného nábytku
  • ruční čištění koženého nábytku
  • čištění koberců, kusových koberců
  • čištění židlí, křesel a taburetů
  • čištění kožených sedaček
  • čištění a dezinfekce matrací
TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel, těšíme se na další spolupráci u nás v M+M Cars Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, IČ86877992 - Zdeňka a Vojta Maurerovi, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu