Profesionální péče o interiéry vašich vozidel u M+M Cars

M+M Cars Starý Pelhřimov 2005 - 2018 / specializujeme se na dezinfekci a čištění interiérů osobních vozidel, obytných vozidel a obytných přívěsů, voskování karosérií a antikorozní péče vozidel...

Tel: 721 034 263 / Email: mmcars@post.cz

Objednávky přijímáme: Po - Ne 8. 00 - 18. 00 Hod.

Provozní doba: POUZE NA OBJEDNÁNÍ - čekací doba cca 3 dny

To, že péče o zevnějšek i interiér automobilů je do jisté míry i vizitkou jejich majitelů. Také na tomto úseku se neustále objevují zajímavé nové autokosmetické prostředky, které opravdu pomáhají a usnadňují tuto formu údržby. Dnes se dají snadno získat velmi účinné autokosmetické prostředky na čištění a konzervaci prakticky všech partií automobilu. K dispozici jsou přípravky na různé druhy plastů, kůže, alcantaru, chromované součásti, litá kola, skla a samozřejmě povrch karoserií s metalickými laky.

Hitem v tomto směru jsou čisticí a konzervační prostředky připravované na bázi nanotechnologií, které umožňují využitím miniaturních částic vyplňovat jemný povrch ošetřovaných ploch a materiálů, a přispět tak k jeho účinné konzervaci a případně také vysokému lesku. Nanotechnologie se prosadily nejen do vosku a leštěnek na karoserie, ale také do přípravků na čištění skel.

Novinkou jsou také přípravky, jako je pěna na čištění materiálu alcantara nebo další přípravek na čištění a dlouhodobou konzervaci kůže na sedadlech. Na automobilech stále častěji používané chromované díly a litá kola lze také s úspěchem čistit a konzervovat "nanopřípravky". Zejména dnes již i celoročně používaná litá kola se dají dobře udržovat a čistit od solí z posypu či agresivního špinavého prachu z brzd. Kvalitní autokosmetický přípravek má i na již zašlých litých kolech překvapivé výsledky.

Zmínku také zaslouží speciální pružné stěrky na vodu po mytí nebo pryžové kartáče na sedadla a další části interiéru, které dokáží uvolnit a odstranit např. zvířecí chlupy. Před zimním obdobím bychom neměli zapomenout také na mrazuvzdornou náplň nádržky vstřikovačů zabraňující zamrznutí trysek a přimrzání vody na skle či na pryžových stírátkách.

Kvalitní autokosmetika umožňuje kvalitní čištění a ošetřování všech partií motorových vozidel. Často ani nevíme, že něco takového existuje. K dispozici jsou prostředky, které oživí povrch přístrojové desky, pneumatik nebo motorového prostoru.

 Konečnou cenu sděluji, až na základě osobního posouzení stavu vozidla a rozsahu požadovaných prací na vozidle dle specifikace zákazníka... 

Co Vám můžeme u nás v M+M Cars nabídnout?

Kdy a jak dlouho čistíme?

Méně znečištěná vozidla a vozidla z programu ZÁKLAD čistíme v týdnu vždy od 8 do 15 Hod. dle víceprací i do druhého dne. Více znečištěná vozidla, vozidla z programu KOMPLET nebo větší vozidla se u nás zdržují 24 - 48 Hod.

 • čištění interiérů vozidel
 • šetrné hloubkové čištění autosedaček metodou vaxing
 • šetrné hloubkové čištění interiéru vozidla - tornádor
 • parní dezinfekce částí v interiéru vozidla
 • ozonová dezinfekce interiérů vozidel
 • bezvodné mytí karosérií vozidel
 • aplikace nanotechnologie v interiéru a exteriéru vašich vozidel

          zvýšená ochrana čalounění, kůže, plastů, střech kabrio, karosérie vozidla apod.

 • dekontaminace laku karosérií vozidel včetně voskování karosérií
 • renovace vnějších plastů na karosérii vozidla
 • rozlešťování plastových - polykarbonátových světlometů
 • komplexní údržba skel vozidla / broušení, čištění, leštění - aplikace tekutých stěračů
 • komplexní údržba dutin karosérií vozidel / čištění, impregnace
TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel, těšíme se na další spolupráci u nás v M+M Cars Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, IČ86877992 - Zdeňka a Vojta Maurerovi, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu