Profesionální péče o interiéry vašich vozidel u M+M Cars

U nás v M+M Cars Starý Pelhřimov znamená slovo autosedačka toto: důkladné ruční a hloubkové čištění čalouněných, kožených autosedaček, prostřednictvím vysoce kvalitních a atestovaných antialergenních výrobků značek např.: Vax Professional™ apod., prostřednictvím vysoce účinné metody hloubkového čištění britské patentované metody “Vaxing”. Naše firma používá pro strojní čištění patentovanou metodu šetrného strojního čištění britské firmy Vax Professional™.

Technika čištění autosedaček

Odprašnění a klepání sedaček metodou HYLA | Vax Professional™

Hloubkové odprašnění sedaček, vysátí a zbavení se roztočů, alergenů, sporů a plísní i prachových  částic, jenž jsou zaprány do vody metodou HYLA a Vax Professional™ probíhá proudem vzduchu, jenž je promýván velkým množstvím vody a zvedá se formou gejzíru k separátoru.

Separace (oddělování) prachu ze vzduchu funguje tím, že vzduch je nasáván speciálním způsobem skrz vodní lázeň, kde se částice prachu namočí a nárazem na mřížku se oddělí od vzduchu, který poté čistý opouští HYLU či Vax Professional™. Následně jsou odděleny alergeny, spory plísní, choroboplodné zárodky i prachové částice, jenž jsou zaprány do vody, která se následně vylije. Do místnosti tak při použití HYLY nebo Vax Professional™U vracíme čistý vzduch s optimální vlhkostí. Následně je sedačka připravena na hloubkové vakuové vodní čištění metodou “vaxing”. 

Technologie Vax Professional™ING

Čištění židlí

Hloubkové čištění sedaček metodou patentovaného hloubkové propírání “vaxing” s následným okamžitým sušením ve vaxingové (vakuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými textilními vlákny s následným 93% vysušením.

Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 60 minut se můžete sedět na nadýchané, voňavé, zcela čisté a suché sedačce či křesle nebo židli. Velice důležité je, že nehrozí sražení vlákna a poškození, jelikož čištění vlákna probíhá prostřednictvím hloubkového propírání vody se zpětným odsátím přímo v hlavici. Tento způsob je vysoce účinný již na první pohled.

Čištění autosedaček strojní metodou Vax Professional™

Látkové autosedačky jsou velice oblíbené. Nabízejí příjemné spočinutí, komfort

Mikrovlákno (alcantara) - svým vzhledem a na omak připomínají semišovou useň, mají luxusní vzhled a snadno se udržují, pokud mají tu správnou péči. Mikrovlákno má svůj původ v Japonsku, kde se mu říkalo alcantara. Používáme Carpet & sofa cleaner značky Vax Professional™.

Bavlněná potahová látka - materiál je používán při výrobě autosedaček velmi zřídka a to hlavně pro nižší životnost a omezenou stálobarevnost. Předností je přírodní původ.

Mikroplyš -  dvouvrstvý nejčastěji používaný potahový materiál. Jeho vynikající užitné vlastnosti jsou dány pevným tkaným podkladem (50% bavlna, 50% PES) a odolným horním vlasem (100% nylon).

Mikrofáze – jednovrstvý, povrchově upravený 100% polyester. Hodí se pro každodenní užívání, má velmi dobrou odolnost proti špinění, lze výborně čistit

Umělé usně/ekokůže - dvouvrstvý materiál mylně srovnávané s koženkou. Umělé usně mají horní vrstvu 100% polyurethan, podklad 100% bavlněný úplet. Jsou velmi vhodné pro alergiky....

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel: parní a ozonová dezinfekce vozidel, čištění interiérů vozidel, dekontaminace laku karosérií, voskování karosérií atd. Těšíme se na Vás u nás v M+M Cars ve Staráku :-) / neplátce DPH - IČ86877992 - Zdeňka Maurerová, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu