Komplexní péče o interiéry vašich vozidel

M+M Cars Starý Pelhřimov - specializujeme se na dezinfekci a čištění interiérů osobních vozidel, nákladní vozidel, kamionů, obytných vozidel a obytných přívěsů, voskování karosérií a antikorozní péče vozidel...

Tel: 721 034 263 / Email: mmcars@post.cz

Provozní doba: POUZE NA OBJEDNÁNÍ

Od 1. 1. 2018 - z časových důvodů nečistím KAMIONY ani jiná NÁKLADNÍ VOZIDLA

To, že péče o zevnějšek i interiér automobilů je do jisté míry i vizitkou jejich majitelů. Také na tomto úseku se neustále objevují zajímavé nové autokosmetické prostředky, které opravdu pomáhají a usnadňují tuto formu údržby. Dnes se dají snadno získat velmi účinné autokosmetické prostředky na čištění a konzervaci prakticky všech partií automobilu. K dispozici jsou přípravky na různé druhy plastů, kůže, alcantaru, chromované součásti, litá kola, skla a samozřejmě povrch karoserií s metalickými laky.

Hitem v tomto směru jsou čisticí a konzervační prostředky připravované na bázi nanotechnologií, které umožňují využitím miniaturních částic vyplňovat jemný povrch ošetřovaných ploch a materiálů, a přispět tak k jeho účinné konzervaci a případně také vysokému lesku. Nanotechnologie se prosadily nejen do vosku a leštěnek na karoserie, ale také do přípravků na čištění skel.

Novinkou jsou také přípravky, jako je pěna na čištění materiálu alcantara nebo další přípravek na čištění a dlouhodobou konzervaci kůže na sedadlech. Na automobilech stále častěji používané chromované díly a litá kola lze také s úspěchem čistit a konzervovat "nanopřípravky". Zejména dnes již i celoročně používaná litá kola se dají dobře udržovat a čistit od solí z posypu či agresivního špinavého prachu z brzd. Kvalitní autokosmetický přípravek má i na již zašlých litých kolech překvapivé výsledky.

Zmínku také zaslouží speciální pružné stěrky na vodu po mytí nebo pryžové kartáče na sedadla a další části interiéru, které dokáží uvolnit a odstranit např. zvířecí chlupy. Před zimním obdobím bychom neměli zapomenout také na mrazuvzdornou náplň nádržky vstřikovačů zabraňující zamrznutí trysek a přimrzání vody na skle či na pryžových stírátkách.

Kvalitní autokosmetika umožňuje kvalitní čištění a ošetřování všech partií motorových vozidel. Často ani nevíme, že něco takového existuje. K dispozici jsou prostředky, které oživí povrch přístrojové desky, pneumatik nebo motorového prostoru.

Jak bude dlouho auto u nás?

 • Lehce znečištěný interiér vyčistíme do 24 Hod.
 • Více znečištěný interiér vyčistíme do 48 Hod.
 • Hodně znečištěný interiér čistíme klidně i týden

Program KAROSÉRIE

 / Cena od 2. 499 Kč / dle velikosti vozidla

zahrnuje:

 • Ruční předčištění - odstranění asfaltu, zbytků hmyzu, náletové rzi, pryskyřic, či solí.
 • Odstranění nečistot z disků kol, včetně jejich celkového umytí a vyčištění.
 • Odstranění nečistot a čištění podběhů vozidla včetně čištění prostorů nadkolí
 • Chemická dekontaminace laku karosérie vozidla
 • Ruční bezvodné mytí karosérie vozidla
 • Konzervace a oživení vnějších platových dílů.
 • Konzervace a oživení pneumatik a gumových dílů.
 • Vosková ochrana dle přání zákazníka / má vliv na konečnou cenu zakázky
 • Ruční vyleštění karosérie a skel.

Program INTERIÉR

- v zimním období je u všech programů příplatek 15% na dodatečné topení a sušení čištěného interiéru vozidla

/ Cena od 1. 499 Kč vozidla typu škoda citigo, fiesta

/ Cena od 1. 999 Kč vozidla střední třídy a combi

/ Cena od 2. 499 Kč vozidla vyšší třídy, SUV a MPV

/ Kožený interiér, bílé a žluté čalounění - příplatek 15%

zahrnuje:

 • Vysátí interiéru vozidla
 • Parní dezinfekce interiéru vozidla
 • Odstranění psích, či jiných zvířecích chlupů.
 • Čištění prahů, vnitřních částí sloupků a mezidveřních prostorů.
 • Hloubková ruční dezinfekce ovládacích systému vozidla.
 • Hloubkové extrakční čištění sedaček, koberců a čalounění popř. ruční hloubkové a šetrné odmaštění a čištění koženého interiéru včetně následné impregnace a ochrany kůže v interiéru vozidla
 • Anti-resoil formule mikropovlak pro snižení opětovného zašpinění po čištění
 • WOOLSAFE formule-vhodný i na vlněné materiály
 • Napuštění plastů – hloubková konzervace plastů, dřeva, kůže, koženky v interiéru vozidla
 • Aplikace protiplísňového prostředku na sedačky a koberce v interiéru vozidla
 • Vyčištění skel a zrcátek v interiéru a exteriéru vozidla
 • Odstranění zápachů a provonění interiéru

PROGRAM SEDAČKY

/ Cena od 1. 199 Kč dle stavu sedadel ve vozidle / 5 ks

 1. vysátí všech sedaček
 2. parní dezinfekce všech sedaček
 3. sušení
 4. extrakční čištění všech sedaček ( 3 fáze čištění )
 5. Anti-resoil formule mikropovlak pro snižení opětovného zašpinění po čištění
 6. WOOLSAFE formule-vhodný i na vlněné materiály
 7. sušení - konečné vysávání - aplikace protiplísňové ochrany
 8. sušení
 9. předání zákazníkovi

Program DUTINY KAROSÉRIE VOZIDLA

/ Cena od 1. 499 Kč / dle velikosti vozidla

Tuto službu provádíme s použitím speciálního bezbarvého voskového přípravku, který obsahuje antikorozní složky. Ten za pomoci dlouhého adaptéru a vysokotlaké pistole naneseme v podobě voskové mlhy do dutin vozu, kde vytvoří na povrchu i těžko dostupných míst tenký konzistentní ochranný film

 

Program PODVOZEK / SPODEK KAROSÉRIE VOZIDLA

/ Cena od 3. 499 Kč / dle velikosti vozidla

Tato služba zahrnuje možnou / na vyžádání majitele vozidla – příplatek / demontáž krytů, čištění podvozku vozidla, základní ošetření titanovým popř. zinkovým nátěrem případná ložiska koroze, důkladné omytí a odmaštění celého podvozku a po uschnutí provedení ochranného nástřiku. Ochranné nástřiky provádíme výrobky, která patří k evropské špičce ve vývoji a výrobě antikorozních přípravků. Antikorozní ochrana podvozku a dutin by se měla provádět každé dva roky.

Program ROZLEŠŤOVÁNÍ SVĚTLOMETŮ

/ Cena od 749 Kč - Ks, dle stavu poškození světlometu

Zažloutlé reflektory nejenže nepěkně vypadají, ale mají vliv i na výkon osvětlení. Snižují účinnost, negativně však ovlivňují také správný rozptyl záření. Celý problém spočívá v tom, že polykarbonátová světla jsou ošetřena ochrannou UV vrstvou. Ta vlivem abrazivního působení deště a soli či horkem popraská a následně zmatní. Vždyť se stačí podívat na prakticky jakoukoliv desetiletou ojetinu s trochu větším nájezdem – žlutý zákal postihuje většinu značek.

Renovace světlometů je rozhodně levnější, než výměna nových světlometu. Po rozleštění nebo renovaci světlometů Vás bude na silnici vidět a hlavně Vy budete dobře vidět. Mnohdy pomůže naše provedená renovace světel obnovit svítivost o 90% Mnoho vozidel, která mají zašlé, vybledlé světlomety, tak neprojdete STK. Navíc, novelou zákona o provozu vozidel, Vám může nově Policie  zadržet OTP a zakázat další jízdu s vozidlem.

Program BEZVODNÉ RUČNÍ MYTÍ VOZIDLA

/ Cena od 499 Kč / dle velikosti vozidla

Tento program je určen pro méně znečištěná vozidla. Probíhá formou ecoshine / ekologického mytí vozidla - ručně se nanáší čistící přípravek, který uvolní nečistoty, zapouzdří je a následně se uvolňuje od karosérie setřením. Tento program obsahuje i základní voskovou ochranu karosérie vozidla na dobu 1 měsíce.

Program OZONOVÁ DEZINFEKCE INTERIÉRU VOZIDLA

/ Cena od 499 Kč dle velikosti dezinfikovaného prostoru

 • ·        Přírodní čistící systém, zcela ekologický.
 •         Velmi účinně likviduje spóry bakterií, viry, plísně, různé mikroorganismy nebo i roztoče    
 •         Ozon odstraňuje 100% původu zápachu, je nejsilnějším oxidačním činidlem a přitom je zcela ekologický.
 •         Baktericidní účinky ozonu jsou 50x silnější a 3000x rychlejší než účinky chloru.
 •         Neexistuje žádný virus či bakterie, které by odolaly ozonu!

Nabízíme vám rozsáhlé čistící a doplňkové služby v oblasti dezodorizace a dezinfekce. Čištění ozonem velmi účinně likviduje spóry bakterií, viry, plísně, různé mikroorganismy nebo i roztoče. Tyto služby provádíme generátory ozonu české výroby. Interiéry osobních vozidel, dodávek i kamionů lze po hloubkovém čištění i 100% vydezinfikovat ozonovou cestou jako finální péče o tyto interiéry, kde tráví lidé spousty času....

 Konečnou cenu sděluji, až na základě osobního posouzení stavu vozidla a rozsahu požadovaných prací na vozidle dle specifikace zákazníka... 

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel, těšíme se na další spolupráci u nás v M+M Cars Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, IČ86877992 - Zdeňka a Vojta Maurerovi, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu