Profesionální péče o interiéry vašich vozidel u M+M Cars

Ozonová dezinfekce interiéru vozidla

Nabízíme Vám 100% dezinfekci interiéru vozidla, případně i klimatizace ve vašem vozidle.

V současnosti neexistuje žádný virus ani bakterie, které by odolaly čištění ozonem. Tato nejnovější čistící technologie se používá i v lékařství a v potravinářském průmyslu. OZON má silné dezinfekční a oxidační schopnosti, díky kterým spolehlivě likviduje i velmi silné a odolné druhy nebo formy mikroorganizmů, na které např. chlór a ostatní dezinfekce nestačí.

OZON fakticky zničí vše, co škodí lidskému organismu a zdraví. V případě cestování Vás alergiků zažijete příjemnou změnu. Zažijete pocit pohodového cestování a zdravého dýchání bez starostí.

OZON okamžitě likviduje všechny bakterie, houby, plísně, viry , kvasinky, které způsobují zápach. Navíc si dokáže poradit také s nebezpečnými vry.

OZONOVÁ dezinfekce jako jediná zbaví interiér vozidla také zápachu od cigaret, kouře, nafty, benzínu, olejů a dalších přidružených zápachů. Proniká do všech skulin, plastů, průduchů, skrytých míst, kam se  technicky nedostaneme, dále proniká do koženého polstrování, čalouněného polstrování včetně potahů, koberců a stropnic.

Různé vůně do auta, různé deodoranty zdroje zápachu neodstraní ani interiér vozidla neumí vydezinfikovat, pouze je zamaskují za přijatelnější vůni.

Pravidelná dezinfekce OZONEM / každých 6 měsíců / je důležitá zejména pro vozidla, kde často cestují děti, alergici nebo Vám slouží vozidlo jako každodenní prostředek k přepravě do zaměstnání nebo na služební cesty.

Cena ozonové dezinfekce se určuje dle stavu interiéru vozidla

Doba trvání od 2x 30 min. / Cena od 499 Kč

Pokud máte zájem o ozonovou dezinfekci interiéru vozidla ať už samostatně nebo s kompletním čistícím programem můžete se u nás objednat na tel: 721 034 263 nebo emailem mmcars@post.cz

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel: parní a ozonová dezinfekce vozidel, čištění interiérů vozidel, dekontaminace laku karosérií, voskování karosérií atd. Těšíme se na Vás u nás v M+M Cars ve Staráku :-) / neplátce DPH - IČ86877992 - Zdeňka Maurerová, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu