Mnoho zákazníků přenechává profesionální péči o své vozidlo nám v Čistícím servisu M+M. U nás se snažíme poskytovat co nejlepší péči vašemu vozidlu.

Několik důvodů, proč si nechat čistit vůz

Čistící servis M+M / Příjem objednávek Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod.

Vaše zdraví
Každý z nás tráví část svého života v automobilu. V uzavřeném prostoru našeho vozidla dýcháme vzduch znečistěný prachem, roztoči a alergeny. Zbytky potravin, které se navíc intenzivně víří, zanechávají mnoho biologického potravního řetezce pro další množení bakterií, kvasinek a vitů. Toto klima má i negativní vliv na zdraví i na okamžitou fyzickou kondici.

Vaše vizitka
Interiér i exteriér vozu jsou vaší vizitkou. Špinavý lak vozu se dá, zejména ve špatném počasí, ještě omluvit. Prach a špína na sedačkách však udělá špatný dojem vždy a na každého. Pohled do vašeho služebního vozu, zákazníkovi často stačí na to, aby si o vás udělal úsudek....

Vaše bezpečnost
Jsou zde ale i mnohem důležitější věci, které mají přímý vliv na bezpečnost provozu. Je dokázáno, že nevhodné klima zvyšuje únavu řidiče. Zejména vířící se prach působí nevhodně na oči i na dýchací cesty.I když si to ne vždy uvědomujeme, i nepatrné dráždění očí způsobuje jejich únavu a snižuje rozpoznávací schopnost. Druhým faktorem je čistota oken a čistota skel reflektorů.

Vaše peníze
Chystáte prodat svého čtyřkolového mazlíka? Nejenom stav tachometru ovlivňuje cenu, kterou je kupující ochoten zaplatit.
Čistý interiér napoví mnoho o tom, jak se původní majitel o vůz staral, jakou mu věnoval péči. Rozdíl v konečné ceně je až 30 tis.

TOPlist
CZIN.eu Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti