Profesionální péče o interiéry vašich vozidel u M+M Cars

Renovace zašlých plastových světlometů

Rozleštění plastových / polykarbonátových světlometů - používá se u světlometů osobních vozidel, která jsou pouze zažloutlá a výrazněji nepoškozená. Vrstva je rozleštěna za použití jemných brusných kotoučů a brusné pasty. Poté jsou ošetřena a rozleštěna do vysokého lesku.

Renovace plastových / polykarbonátových světlometů - používá se u světlometů osobních vozidel, která jsou popraskaná a výrazněji poškozená. Světla jsou broušena za mokra při použití brusných kotoučů různé hrubosti až na hladkou zdravou a nepopraskanou vrstvu. Poté je na světlomety nanesen speciální dvousložkový lak s UV filtrem  v několika vrstvách a ten je na závěr rozleštěn do vysokého lesku. Jedná se o nákladnější  a časově náročnější opravu světla, ale výsledek je dlouhodobý a vynikající.

Ať už se rozhodnete pro jednu nebo druhou možnost, oba úkony jsou prováděny velmi pečlivě a ušetří vám náklady na případnou výměnu světlometů za nové.

  • ·         Zvyšuje Vaší viditelnost a bezpečnost na silnici
  • ·         Šetří Vaše náklady za drahou výměnu nových světel
  • ·         Vašemu vozu dodá původní nový vzhled a krásu
  • ·         Zvýší hodnotu Vašeho vozu při plánovaném prodeji
  • ·         Rychlé a efektivní řešení problému s průhledností světlometů na STK
  • ·         Životnost a průsvitnost krásného světlometu 3-5 let

JAK DLOUHO TRVÁ ROZLEŠTĚNÍ A RENOVACE SVĚTLOMETŮ?

Rozleštění světlometu trvá u většiny vozidel přibližně 4 Hod. / Cena od 600 Kč/ světlomet

Renovace světlometu může trvat i několik hodin, dle míry poškození. / Cena 300 Kč/ Hod. + materiál

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel: parní a ozonová dezinfekce vozidel, čištění interiérů vozidel, dekontaminace laku karosérií, voskování karosérií atd. Těšíme se na Vás u nás v M+M Cars ve Staráku :-) / neplátce DPH - IČ86877992 - Zdeňka Maurerová, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu