Profesionální péče o interiéry vašich vozidel u M+M Cars

Ruční bezvodné mytí vozidel

Co je to GREEN WAY ?

GREEN WAY je revoluční koncepce mytí, čištění a voskování automobilů (motocyklů) bez použití vody. GREEN WAY obsahuje 17 hlavních přírodních účinných látek, včetně KARNAUBSKÉHO VOSKU a KAOLÍNU.

Proč používáme karnaubský vosk a kaolín?

Jako vedlejší přírodní rostlinné produkty nereagují s žádnou barvou. Karnaubský vosk vytvoří na karosérii vašeho vozu velmi pevný film a chrání ji tak proti nečistotám, jako jsou zbytky kyselého deště, silniční prach, sůl, ptačí trus atd. Karnaubský vosk také výrazně snižuje oxidaci barvy způsobené UV zářením a infračervenému záření ze slunce. Čistý karnaubský vosk je tvrdší než beton.

Kaolín ( jíl ) je důležitou složkou pro přípravu povrchu vozu před následným leštěním. To zjednodušeně znamená, že "zvedne" špínu z povrchu karosérie a ta je následně setřena.

Jak GREEN WAY funguje ?

Po nanesení GREEN WAY na zašpiněné plochy, má náš exkluzivní výrobek jedinečnou schopnost zapouzdřit a emulgovat nečistoty, zvednout je z povrchu (tedy bez poškrábání), poté se špína setře hadrem. Následně vyleštíme vosk, který zůstane na karosérii i po setření špíny. Není třeba žádný autošampon, kbelík, či hadice s vodou.

Co vlastně "dělá" GREEN WAY ?

Kromě toho, že udělá váš vůz novější, zabraňuje také jeho předčasnému stárnutí. Při aplikaci na čelní sklo vozidla zabraňuje předčasnému stárnutí interiéru vozu z důvodu škodlivého UV záření ze slunce. Dále také odstraňuje oxidace ( bílý matný film ) z vašeho vozu.

Může GREEN WAY ublížit vašemu vozu ?

NE! GREEN WAY totiž neobsahuje žádná abrazní nebo silikonová činidla, ani žádné jiné chemikálie!!!

Může Karnaubský vosk ublížit vašemu vozu ?

NE! GREEN WAY je formulován tak, aby vždy zanechal jen potřebnou vrstvu vosku, bez ohledu na to, kolikrát jej nanášíme.

Doposud se za vodu nenašla náhrada. Nabízí se ale ekologicky šetrná alternativa - náš přípravek GREEN WAY!!!

Bez použití vody váš vůz vyčistí, zároveň ho chrání a udržuje stále jako nový.

Cena: od 499 Kč / určeno pouze pro mírně znečištěná vozidla

TOPlist
Celoroční profesionální péče o interiéry a exteriéry vašich vozidel: parní a ozonová dezinfekce vozidel, čištění interiérů vozidel, dekontaminace laku karosérií, voskování karosérií atd. Těšíme se na Vás u nás v M+M Cars ve Staráku :-) / neplátce DPH - IČ86877992 - Zdeňka Maurerová, Provozní doba: pouze na objednání CZIN.eu