ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE VOZIDEL / NÁSTŘIKY PODVOZKŮ A DUTIN KAROSÉRIÍ

Provedeme kompletní ošetření podvozkukaroserie a dutin Vašeho vozidla ochranným nástřikem. Ochranné nástřiky spodků provádíme pouze u osobních vozidel.

Před aplikací musíme vždy umýt a odmastit podvozek vozidla. Následně provedeme odborné očištění podvozku a spodní části karoserie tlakovou vodou a podvozek ručně dočistíme. Po umytí a uschnutí ručně dočistíme korodující místa a dle přání aplikujeme konvektor rzi, případně zinkovou nebo titanovou ochranu na tato poškozeného místa. V dalším kroku po zaschnutí naneseme na suchý povrch spodní části vozidla vrstvu ochranného přípravku. Nástřik provádíme ve dvou vrstvách, záleží na individuálním požadavku zákazníka.

Po aplikace je nutné, aby nástřik řádně zaschl a byla tak zajištěna jeho dostatečná životnost. Tento postup Vám zajistí optimální a dlouhodobou ochranu podvozku a karoserie Vašeho automobilu.

Ochranný nástřik podvozku a dutin provádíme kvalitními a vyzkoušenými přípravky a vosky, které mají vysoký antikorozní účinek. Nástřik doporučujeme u nových vozidel a vozidel po karosářských opravách. Provedený nástřik je vhodné jednou za dva roky zkontrolovat, a v případě potřeby obnovit.

Nejvhodnějším obdobím pro aplikaci ochranného nástřiku podvozku a karoserie je období od jara do podzimu, zejména pak čas před zimou. Vaše vozidlo pak bude chráněno v době, kdy je vystaveno extrémním vlivům, jako je sůl, od-létavý posypový materiál, dlouhodobá vlhkost, mráz a velké teplotní změny.

CENA ZA ANTIKOROZNÍ OCHRANU PODVOZKU VOZIDLA A DUTIN KAROSÉRIE VOZIDLA

OD 8. 999 Kč

  • mytí podvozku
  • mechanické ruční očištění podvozku
  • pokud si zákazník přeje je možno použít před nástřikem konvektor rzi
  • demontáž plastových částí
  • nástřik podvozku a dutin podvozku - schnutí
  • další nástřik podvozku karosérií + dutin karosérií - schnutí

Doba prací: 2-3 dny dle stavu podvozku vozidla