Čištění interiérů vozidel

Čištění interiérů osobních a dodávkových vozidel parní cestou

PARNÍ ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU VOZIDEL, KARAVANU, OBYTŇÁKU, KAMIONU A DODÁVEK

PARNÍ ČIŠTĚNÍ JE NEJDŮKLADNĚJŠÍ A PEČLIVÁ FORMA
MODERNÍHO A PROFESIONÁLNÍHO ČIŠTĚNÍ,
KTEROU MŮŽETE SVÉMU AUTU A SVÉMU ZDRAVÍ DOPŘÁT

 Parní čištění interiérů vozidel u nás v M+M Cars - zvýšená teplota zabíjí bakterie a choroboplodné zárodky, které mohou způsobovat různé alergie nebo různá onemocnění. V průběhu čištění jsou škodlivé mikroorganismy zničeny, také jejich odpadní produkty, které mohou být vdechovány lidmi uvnitř auta. 

CO JE TO DETAILING?

Ačkoliv by základní popis detailingu mohl na první pohled vzbuzovat dojem, že se jedná o obyčejné ruční mytí vozu, skutečnost je někde úplně jinde. V případě detailingu na vás čeká (nebo spíše vaše auto) milé překvapení v podobě kompletní péče, která na silnici určitě nezůstane bez povšimnutí, a pocit čistoty a luxusu - neohromí jen náhodné kolemjdoucí venku, ale i spolucestující uvnitř. 

Jedná se tedy o velmi důkladné a šetrné čištění interiéru vozu, jeho leštění a voskování, které zajistí, že se vůz navrátí zpět na silnice jako nablýskané žihadlo s interiérem i exteriérem dokonalého lesku a čistoty. 

Není tedy divu, že detailing nejlépe znají řidiči hotelových limuzín, svatebních vozů, luxusních mikrobusů nebo třeba také prodejci automobilů, kteří chtějí motorovému krasavci navrátit původní lesk a oslovit své potenciální zákazníky.

Do důležité péče o vozidlo patří mimo jiné pečlivé čištění interiéru

Čištění párou je vhodné pro jakýkoli znečištěný povrch vašeho auta. Spolehlivě a efektivně vyčistí a dezinfikuje interiér vozidla. Jeho sílu oceníte i při hloubkovém tepování sedadel a čištění klimatizace.

Spolehlivě zničí bakterie, roztoče, plísně a odstraní nepříjemný zápach. Vaše auto bude opět zářit novotou. Jako pojistku v této době využíváme při čištění interiéru ozonový generátor a tím eliminujeme pomocí ozonu O3 zbývající hrozby virů 

Metoda čištění vozidel ozonem ničí viry, bakterie, spóry, plísně, pachy, a to mnohonásobně účinněji než dezinfekce běžnými chemickými prostředky. Tím, že se jedná o plyn, je její účinnost i v místech, kam nelze jakékoliv dezinfekční prostředky aplikovat. Dostane se hluboko do všech zákoutí interiéru a pórů materiálů. 

Každý majitel vozidla má, nebo by měl mít zájem o to, aby jeho vozidlo bylo stále jako ze škatulky, čisté a voňavé. A to alespoň zevnitř - interiér automobilu je přeci jen více chráněn před povětrnostními vlivy a ostatními účastníky silničního provozu. 

Ne tak ale před spolucestujícími, převáženými domácími mazlíčky, jídlem nebo třeba cigaretami. Proto čas od času potřebujeme sedačky a přilehlé prostory pořádně vygruntovat. A slyšeli jste už o parním čistění aut. Parnímu čištění interiérů vozidel se věnujeme od roku 2005.

EMAIL: mmcars@post.cz