PÉČE O KAROSÉRIE VOZIDEL

Voskování karosérie vozidla

Jedna vrstva vosku zvýší lesk, pomůže zvýraznit zrno v metalíze (to umí hlavně přírodní vosky), a ačkoliv množství "lesku navíc" se liší, rozdíl ve prospěch vosku tam je (samozřejmě voskování by měla předcházet patřičná příprava).

Vosk vytvoří na povrchu laku jemný ochranný film, který odpuzuje špínu i vodu (nebo spíše pomaleji se špiní), a auto se potom mnohem snadněji umývá a suší.

Ač jsem to sám donedávna ani netušil (nebo si toho nevšiml), vosk doopravdy dokáže vyplnit drobné škrábance a hologramy a tím dopomoct k lepšímu vzhledu, což úzce souvisí s prvním bodem.

Cena od 1. 499 Kč

3D KERAMICKÁ OCHRANA LAKU KAROSÉRIE

Při aplikaci vytváří ochranou hydrofobní vrstvu s velmi hlubokým leskem a vynikající vodoodpudivostí.

 Obsahuje í účinný UV filtr, který chrání povrch před negativními účinky slunečního záření a ztrátou pružnosti a barevného pigmentu.

Ochranné vlastnosti vycházejí z osvědčené 3D nano-technologie, která proniká hluboko do laku, vyrovnává mikroskopické nerovnosti a povrchu dodává extrémní hladkost se samočistícími vlastnostmi.

Naše keramická ochrana navíc umožňuje nanesení až několika vrstev ochrany a tím výrazného prodloužení životnosti a odolnosti ochranné vrstvy laku karosérie

Cena od 5. 999 Kč