ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE VOZIDEL / ANTIKOROZNÍ CENTRUM VOZIDEL

CO JE TO Auto DETAILING?

Ačkoliv by základní popis detailingu mohl na první pohled vzbuzovat dojem, že se jedná o obyčejné ruční mytí vozu, skutečnost je někde úplně jinde. V případě detailingu na vás čeká (nebo spíše vaše auto) milé překvapení v podobě kompletní péče, která na silnici určitě nezůstane bez povšimnutí, a pocit čistoty a luxusu - neohromí jen náhodné kolemjdoucí venku, ale i spolucestující uvnitř. 

Jedná se tedy o velmi důkladné a šetrné čištění interiéru vozu, jeho leštění a voskování, které zajistí, že se vůz navrátí zpět na silnice jako nablýskané žihadlo s interiérem i exteriérem dokonalého lesku a čistoty. 

Není tedy divu, že detailing nejlépe znají řidiči hotelových limuzín, svatebních vozů, luxusních mikrobusů nebo třeba také prodejci automobilů, kteří chtějí motorovému krasavci navrátit původní lesk a oslovit své potenciální zákazníky.

Do důležité péče o vozidlo patří mimo jiné pečlivé čištění interiéru. 

Čištění párou je vhodné pro jakýkoli znečištěný povrch vašeho auta. Spolehlivě a efektivně vyčistí a dezinfikuje interiér vozidla. Jeho sílu oceníte i při hloubkovém tepování sedadel a čištění klimatizace.

Spolehlivě zničí bakterie, roztoče, plísně a odstraní nepříjemný zápach. Vaše auto bude opět zářit novotou. Jako pojistku v této době využíváme při čištění interiéru ozonový generátor a tím eliminujeme pomocí ozonu O3 zbývající hrozby virů 

Metoda čištění vozidel ozonem ničí viry, bakterie, spóry, plísně, pachy, a to mnohonásobně účinněji než dezinfekce běžnými chemickými prostředky. Tím, že se jedná o plyn, je její účinnost i v místech, kam nelze jakékoliv dezinfekční prostředky aplikovat. Dostane se hluboko do všech zákoutí interiéru a pórů materiálů. 

Každý majitel vozidla má, nebo by měl mít zájem o to, aby jeho vozidlo bylo stále jako ze škatulky, čisté a voňavé. A to alespoň zevnitř - interiér automobilu je přeci jen více chráněn před povětrnostními vlivy a ostatními účastníky silničního provozu. 

Ne tak ale před spolucestujícími, převáženými domácími mazlíčky, jídlem nebo třeba cigaretami. Proto čas od času potřebujeme sedačky a přilehlé prostory pořádně vygruntovat. A slyšeli jste už o parním čistění aut. Parnímu čištění interiérů vozidel se věnujeme od roku 2005.

CENA interiér detailing: od 4. 499 Kč

EMAIL: mmcars@post.cz