ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE VOZIDEL / ANTIKOROZNÍ CENTRUM VOZIDEL

DEZINFEKCE INTERIÉRU VOZU OZÓNEM

Nejnovější a nejmodernější metoda na dezinfekci interiéru vozu a klimatizace AKTIVNÍM KYSLÍKEM - OZONEM. Zničí veškeré bakterie, roztoče, plísně a odstraní zápach. 

Zdá se vám, že cítíte v automobilu zatuchlý zápach? Příčinou je vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. 

S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které vytvářejí půdu pro mikroskopické částice jako jsou bakterie, houby a roztoče. Posádka vozidla pak všechny tyto mikroby vdechuje. Tedy i děti a alergici.

Chcete zažít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů a neviditelných nepřátel v podobě virů, baktérií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? 

Spolehněte se na OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo. Ozon se jako plyn dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Ozon je 3000x účinnější než chlór.

Likvidace patogenních mikroorganismů:
- zničení virů, baktérií, plísní a hub
- likvidace hmyzu, roztočů a parazitů (blechy, vši...)
- efektivní v likvidaci alergenů
- odstranění plísní

Kde se v automobilu bere nepříjemný zápach?

1. Klimatizační systém - velkými změnami teplot vzniká vlhkost, která vytváří ideální místo pro růst a množení bakterií a plísní. Posádka vozu pak vdechuje takto infikovaný vzduch.
2. Voda z tajícího sněhu apod., která se dostane pod koberečky a způsobuje tvorbu plísní.
3. Špatná cirkulace vzduchu díky usazenému kabinovému filtru.

Veškerá tvorba baktérií a plísní je doprovázena nežádoucím zápachem v interiéru automobilu. Problém se umocňuje tím, když vozidlo není dostatečně větráno. 

Navíc bakterie a plísně jsou původci řady zdravotních problémů nejen řidičů, ale i ostatních pasažérů. Výsledkem tedy může být pálení očí, podráždění dýchacích cest, v horším případě dochází k bakteriálním infekcím či alergickým reakcím.

Ozon jako plyn pronikne do všech skulin a pórů materiálů jako jsou koberce, čalounění, potahy, ventilační a klimatizační systém a zničí zde všechny mikroorganismy. 

Po aplikaci ozonu a vyvětrání vozidla zmizí nepříjemné zápachy a ve vozidle zůstane asi 24 hodin cítit ostrá vůně čistého vzduchu (postupně jak ozon odeznívá), jako třeba po bouřce.

Zapomeňte na různé spreje, čističe a osvěžovače, které jen vytvářejí iluzi čištění a dezinfekce, protože nepříjemné pachy pouze na čas překryjí. Navíc můžou být zdrojem různých alergenů. 

Ozon odstraňuje zdroje zápachů a tím je likviduje trvale.
Ozón zcela vydezinfikuje ošetřovaný automobil, aniž by po sobě zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek.

Čištění ozonem trvá min. 45 minut u osobních vozidel, podle stupně znečištění i více. Poté následuje min. 10 minut pro dostatečné odvětrání a rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hodin.

Doporučení:

Pro dosažení ideálních výsledků dezinfekce a odstraňování zápachů by měl být automobil předem důkladně vysátý, vyčištěný mokrou cestou nebo párou a vyměněn kabinový filtr.

Možnosti využití generátoru ozonu:

- na zápachy po rozlitém mléku nebo vínu
- na zápachy po převozu zvířat
- na zápachy od kouření
- v osobních a obytných vozech, v dodávkách
- v nákladních vozidlech (TIR)
- v sanitních a policejních vozech, autobusech, taxících a jiných dopravních prostředcích
- a další...

CENÍK:
- osobní vozy od 500 Kč / 45 min.
- SUV vozy od 600 Kč / 60 min.
- užitkové vozy od 650,-Kč /60 min.

Objednávky přijímáme PO-PÁ 8.00 - 18.00 Hod.