ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE VOZIDEL

Hloubkové čištění autosedaček ve vozidlech provádíme jak extrakční cestou, tak následnou dezinfekcí parní technologií.

I když jsme k vnitřku svého auta maximálně ohleduplní, nevyhneme se tomu, že se sedadla a zavazadlový prostor časem zašpiní. A co teprve, když někdy musíme usednout za volant v ne zcela čistém oblečení, přepravovat v kufru špinavé věci nebo cestovat ve společnosti domácího mazlíčka.

Zaschlé bláto, skvrny od kávy nebo fleky způsobené špatně vyschlou dešťovou vodou, kterou jste si donesli do svého auta při úprku z náhlé průtrže mračen, rozhodně interiéru vašeho vozidla na kráse nepřidají. A pokud se vám třeba v kufru auta vylila při přepravě mastná polévka či roztrhl pytel s odpadky, vozíte s sebou po dlouhé týdny nepříjemný odér, který ne a ne se vyvětrat.

Pokud chcete obnovit zářivou čistotu vnitřku svého auta, a získat tak na svých cestách do práce nebo za zábavou pocit komfortu a hygienického prostředí, svěřte očistu sedaček a vnitřku zavazadlového prostoru profesionálům.

Nejen polité sedačky

Pomocí naší čistící a parní techniky je možné vyčistit nejen sedačky, ale i veškeré čalouněné části včetně koberců, koberečků a obložení interiéru.

Mezi naše klienty patří majitelé rodinných vozů, terénních i těch luxusních. Zavítají k nám lidé s osobními i služebními vozy, kdy každé auto prochází jinou zátěží a úroveň znečištění je také různá.

Cena je závislá na stavu čištěných autosedaček - autosedadel - startujeme na 350 Kč/ ks

Ráno auto přistavíte, navečer odvážíte